چرخیدن – نوبت تقویم پزشکی بهداشت بهداشت

چرخیدن – نوبت: تقویم پزشکی بهداشت بهداشت برگزاری داروسازی دندان پزشکی دندانپزشکی وزارت بهداشت

گت بلاگز اخبار حوادث بازداشت راننده متخلف اتفاق سرویس دانش‌آموزان شهر کرمان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرمان در خصوص آخرین اوضاع شرح اتفاق تصادف مینی‌بوس دانش‌آموزان در شهر کرمان گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم به این مساله ورود

بازداشت راننده متخلف اتفاق سرویس دانش آموزان شهر کرمان

عبارات مهم : کرمان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرمان در خصوص آخرین اوضاع شرح اتفاق تصادف مینی بوس دانش آموزان در شهر کرمان گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم به این مساله ورود کرده و تمامی مقصران این اتفاق که با قصورو کوتاهی عامل بروز این اتفاق شده است اند را تحت تعقیب قضایی قرار داده هست.

به گزارش ایسنا،«دادخدا سالاری» صبحگاه امروز سوم مهرماه در جلسه شورای قضایی با حضور مدیر کل دادگستری استان کرمان با اعلام این خبر اظهار کرد: تحقیقات اولیه حکایت از ان دارد که وسیله نقلیه استفاده شده است فاقد مجوز سرویس مدارس بوده است و هم اکنون راننده متخلف بازداشت شده است است.

این مقام قضائی خاطرنشان کرد: مسئولان ذی ربط آموزش و پرورش در این خصوص به دادسرای عمومی وانقلاب کرمان احضار شده است اند.

بازداشت راننده متخلف اتفاق سرویس دانش‌آموزان شهر کرمان

سالاری گفت: ظهر روز گذشته یک دستگاه مینی بوس به علت نقص فنی در سیستم ترمز با یک دستگاه نفت کش که از شرکت نفت به مقصد جایگاه سوخت خیابان شهاب کرمان بارگیری شده است بوده است برخورد می کند که در مجموع در این اتفاق 7 نفر از دانش آموزان به صورت سرپایی در محل اتفاق معاینه و ترخیص می شوند و 4 نفر دیگر به علت شکستگی دست و پا و پارگی لب به بیمارستان انتقال یافته می شوند.

ین مقام قضائی یادآور شد: خودروی استفاده شده است جهت حمل دانش آموزان یک دستگاه مینی بوس بنز مدل سال 62 بوده که به عنوان جایگزین سرویس مهم مدرسه استفاده شده است هست.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرمان در خصوص آخرین اوضاع شرح اتفاق تصادف مینی‌بوس دانش‌آموزان در شهر کرمان گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم به این مساله ورود

واژه های کلیدی: کرمان | دستگاه | راننده | بازداشت | استفاده | سرویس مدارس | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs