چرخیدن – نوبت تقویم پزشکی بهداشت بهداشت

چرخیدن – نوبت: تقویم پزشکی بهداشت بهداشت برگزاری داروسازی دندان پزشکی دندانپزشکی وزارت بهداشت

گت بلاگز اخبار اجتماعی شرایط پیکرها، علت طولانی شدن شناسایی هویت ، نتایج مصاحبه با خدمه کریستال محرمانه است

معاون شرکت بنادر و دریانوردی با بیان اینکه مصاحبه با خدمه کشتی فله بر کریستال به اتمام رسید، گفت: نتیجه های مصاحبه محرمانه است. 

شرایط پیکرها، علت طولانی شدن شناسایی هویت ، نتایج مصاحبه با خدمه کریستال محرمانه است

نتایج مصاحبه با خدمه کریستال محرمانه است/ شرایط پیکرها، علت طولانی شدن شناسایی هویت

عبارات مهم : شناسایی

معاون شرکت بنادر و دریانوردی با بیان اینکه مصاحبه با خدمه کشتی فله بر کریستال به اتمام رسید، گفت: نتیجه های مصاحبه محرمانه هست.

هادی حق شناس در گفت وگو با ایلنا با بیان اینکه در بازخوانی دو جعبه سیاه کشتی نفتکش سانچی و کریستال نماینده چهار کشور ایران، کره جنوبی، چین و پاناما حضور خواهند داشت، گفت: در حال حاضر تمام اطلاعات جعبه سیاه کپی شده است است و تمام پروسه رمزخوانی از جعبه سیاه با حضور نمایندگان چهار کشور مذکور در شانگهای چین انجام می شود.

شرایط پیکرها، علت طولانی شدن شناسایی هویت ، نتایج مصاحبه با خدمه کریستال محرمانه است

وی ادامه داد: پروسه رمزخوانی از جعبه سیاه ممکن است سه ماه کمتر یا زیاد از سه ماه وقت ببرد که در طول این مدت، عملیات رمزخوانی با حضور تمام ذی نفعان ونمایندگان کشورها در کمیته بررسی علل سانحه نفتکش سانچی در شانگهای به اجرا می رسد.

معاون شرکت بنادر و دریانوردی همچنین با اشاره به توافق 4 جانبه جهت بررسی سانحه نفتکش سانچی اظهار داشت : روز گذشته تفاهم نامه ای چهارجانبه براساس آیین نامه بررسی علل سوانح دریایی بین چهار کشور ذی نفع در این عنوان به امضا رسید که اساس آن نحوه بررسی علت های سانحه است.

معاون شرکت بنادر و دریانوردی با بیان اینکه مصاحبه با خدمه کشتی فله بر کریستال به اتمام رسید، گفت: نتیجه های مصاحبه محرمانه است. 

حق شناس همچنین با بیان اینکه مصاحبه با خدمه کشتی فله بر کریستال (کشتی ای که با نفتکش سانچی برخورد کرد) به آخر رسید، گفت: نتیجه این مصاحبه محرمانه است و تنها در اختیار نمایندگان حاضر در کمیته بررسی علت سانحه سانچی قرار می گیرد.

حق شناس همچنین راجع به آخرین اوضاع شناسایی هویت پیکرها گفت: به علت شرایط پیکرهای یافت شده، مراحل شناسایی هویت طولانی شده است هست.

واژه های کلیدی: شناسایی | محرمانه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs